Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

Z życia szkoły > Sport

XXI Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców.

9 grudnia 2016 r. po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział  w turnieju  chłopców klas IV i młodszych w piłce nożnej , organizowanym przez Szkołę Podstawową w Prochowicach.  Drużyny pięcioosobowe ( i trzech rezerwowych) rozegrały między sobą kilka meczy , aby wyłonić tych „najlepszych z najlepszych”.  Do turnieju przystąpiły drużyny z ośmiu  szkół podstawowych:  z Lubina , Prochowic, Lubiąża , Dąbia , Legnickiego Pola , Rosochatej , Bieniowic i nasza reprezentacja czwartoklasistów z Malczyc. W skład reprezentacji naszej szkoły weszło 7 uczniów: Marcin Górka , Jakub Bożych , Tymoteusz Bielski , Igor Hucaluk , Szymon Fabiniak , Sławomir Wysocki i Michał Wysoczański. Chłopcy z wielkim zaangażowaniem i wytrwałością wywalczyli dla naszej szkoły miejsce na podium. Przywieźliśmy puchar i brązowe medale , wyżej od nas na podium stanęli zawodnicy z Lubina i Prochowic. Każdy z zawodników biorących udział w turnieju został obdarowany przez organizatorów słodkim upominkiem. Turniej był bardzo udany , GRATULUJEMY naszym zawodnikom.